ترجمه مقالات علوم پزشکی

ترجمه مقالات علوم پزشکی

ایراکا توسط فارغ التحصیلان مقطع دکتری دانشگاه تربیت مدرس تاسیس گردیده تا برترین خدمات ترجمه مقاله، ویرایش مقاله و پارافریز را برای فرهیختگان مراکز آموزش عالی کشور فراهم آورد.

ترجمه دانش و علوم روز پزشکی، تسريع کننده چرخه دانش در راستاي تبديل دانش به عمل است. به عبارت دیگر، ترجمه دانش علوم پزشکی محل تلاقي دو فرايند متفاوت پژوهش و عمل است و اين دو را به شکل روشني به هم پيوند مي‌دهد. با توجه به نقش مهم رشته‌های علوم پزشکی در ارتقای هر جامعه، نیاز به شناخت تحولات و پیشرفت‌های علمی در این علوم و رشته‌های مرتبط با آن در عصر حاضر از اهمیت بالایی برخوردار شده است و بدون شک ترجمه مقالات پزشکی و پرستاری و ارائه آن در محیط بین المللی، زمینه رشد و شکوفايي هرچه بيشتر رشته‌های علوم پزشکی را در کشور فراهم می‌کند. با توجه به این موضوع، ترجمه تخصصی و دقیق مقالات و تولیدات علمی معتبر این رشته، نقش ویژه‌ای در تقویت دانش اساتید و دانشجویان داخل کشور خواهد داشت.

از این رو، تیم تخصصی رشته‌های علوم پزشکی در ایراکا با سال‌ها تجربه فعالیت در عرصه ترجمه متون علمی و تخصصی، آماده ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به اساتید و داشجویان گرامی این رشته می‌باشد. البته آنچه که کیفیت کار پایگاه ترجمه و ویرایش دانشگاهیان را از سایرین متمایز می‌کند، نظارت تیم تخصصی علوم پزشکی بر فرآيند ترجمه است که تأثیر شگرفی در ارتقای کيفيت انجام سفارشات آن خواهد داشت. از این رو، در ارتباط با ترجمه‌های تخصصی رشته‌های علوم پزشکی که از اهمیت بالایی برخوردار هستند، کیفیت ترجمه تضمین شده خواهد بود. همچنین ایراکا به کاربران خود در رشته‌های علوم پزشکی این نوید را می‌دهد که با پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته کارشناسان متخصص و مسلط خود، خدماتی متفاوت و باکیفیت را به آن‌ها ارائه نماید.

در این رابطه کارشناسان مرتبط با رشته‌های علوم پزشکی پس از دریافت سفارش کاربران در کمتر از یک ساعت جزئیات زمان و هزینه سفارش را به اطلاع کاربر می‌رساند و پس از انجام سفارش نیز، پاسخگوی هرگونه ابهام و یا پرسش احتمالی خواهند بود.