سه نوع متفاوت از خدمات ویرایش بر اساس نیاز شما

خدمات تضمینی ویرایش نیتیو انگلیسی زبان در بالاترین سطح

ایراکا توسط فارغ التحصیلان مقطع دکتری دانشگاه تربیت مدرس تاسیس گردیده تا برترین خدمات ترجمه مقاله، ویرایش مقاله و پارافریز را برای فرهیختگان مراکز آموزش عالی کشور فراهم آورد.

خدمات ایراکا (پایگاه ترجمه و ویرایش دانشگاهیان) در حوزه ویرایش مقاله و متون علمی آکادمیک، به صورت کاملا تضمینی بوده و بسته به نوع تضمین و هزینه مد نظر مشتریان گرامی، به سه سطح تقسیم بندی میگردد. لازم به ذکر است برای متون کوتاه کمتر از ۶۰۰ کلمه، هزینه ۷۵ درصد بیشتر و برای متون بین ۶۰۰ تا ۱۸۰۰ کلمه، ۵۰ درصد بیشتر نسبت به هزینه ذکر شده در زیر خواهد بود.

نوع اول (ویرایش مقاله توسط ویراستاران خبره ایرانی): این خدمات برای مشتریانی مفید است که قصد دارند مقاله خود را به مجلات سطح متوسط و یا کنفرانسهای بسیار معتبر بین ­المللی ارسال نمایند. در واقع مقاله شما توسط ویراستارانی ویرایش خواهد شد که سابقه فعالیت بین ­المللی داشته و خود از داوران مجلات یا کنفرانسهای بین المللی در رشته­ های مختلف هستند و با سطح مورد نیاز هر مجله کاملا آشنایی دارند. از نظر زبانی و گرامری، کوچکترین مشکلی در مقاله باقی نخواهد ماند و این خدمات دارای ضمانت ۷ روزه میباشد. هزینه این خدمات برای هر کلمه ۱۱۰ تومان میباشد.

نوع دوم (ویرایش مقاله توسط ۳ نفر ویراستار خبره ایرانی همراه با سرتیفیکیت ایراکا): این خدمات برای مشتریانی مفید است که قصد دارند مقاله را برای ژورنالهای سطح بالا ارسال نمایند. به این دلیل که این ویرایش از مراحل غربالگری فشرده عبور میکند و با کیفیت ترین مراحل ویرایش و پروف ریدینگ را پشت سر میگذارد، جزو خدمات بسیار محبوب ایراکا میباشد و از هزینه مناسب و کیفیت عالی برخوردار خواهد بود. این خدمات ویرایش مقاله، دارای ضمانت ۶۰ روزه است و سرتیفیکیت انگلیسی از ایراکا به شما تقدیم میشود که میتوانید برای مجلات ارسال فرمایید. هزینه این خدمات هر کلمه ۱۷۲ تومان میباشد.

نوع سوم (ویرایش مقاله توسط ویراستار نیتیو همراه با سرتیفیکیت بین المللی شرکت خارجی): این خدمات از نظر کیفی در بالاترین سطح ممکن و دارای ضمانت مادام العمر بوده و سرتیفیکیت بین المللی از شرکت ویراستار خارجی صادر میشود. برای مشتریانی که مجله مورد نظر، از آنها سرتیفیکیت شرکت ویرایش نیتیو درخواست کرده است، این خدمات کاملا مناسب و تضمین ­شده است. هرچند که به علت قیمت بالای دلار و پرداخت هزینه شرکت ویراستار، قیمت این خدمات مقداری بالاتر است و با قیمت کنونی دلار، هر کلمه در حدود ۱۲۰۰ تا ۱۹۵۰ تومان در نظر گرفته میشود (این قیمت به صورت روزانه بر اساس نرخ دلار تغییر خواهد کرد). این خدمات ویرایش مقاله، دارای ضمانت مادام­ العمر است و سرتیفیکیت انگلیسی از شرکت استرالیایی به شما تقدیم میشود. کلیه بخشهای ویرایش شده در متن اولیه، دارای ضمانت مادام العمر بوده و مواردی که بعدا نویسندگان به مقاله اضافه نمایند، طبیعتا دارای هیچ ضمانتی نخواهد بود. پس از اینکه مقاله ویرایش شده به شما تحویل شد، برای دریافت سرتیفیکیت باید از طریق ایمیل به ما اطلاع دهید که این گواهی به نام چه شخصی باشد. لطفا در نوشتن نام دقیق نویسنده به صورت انگلیسی دقت فرمایید زیرا این سرتیفیکیت قابل تغییر نمیباشد. تا 24 ساعت پس از اطلاع رسانی شما، گواهی تائید شده برای شما ارسال میگردد.

فهرست